bramy garażowe segmentowe łódź

Markizy Łódź

MARKIZA AUSTRALIA
To idealne rozwiązanie w przypadku dużych tarasów. Prosta i solidna konstrukcja pozwala na isntalację markizy w rozwiązaniach komercyjnych. Markiza posiada ramiona rozkładane, które zamocowano na aluminiowych uchwytach. Precyzja wykonania przegubów ramion oraz zastosowanie wytrzymałego łańcucha Fleyer'a zapewnia markizie trwałość i niezawodne działanie. Centralna podpora rury nawojowej kompensuje ugięcie rury dzięki czemu markizy o dużej szerokości mają dobrze napiętą tkaninę.

MARKIZA JAMAICA
Markiza Jamaica jest połączeniem elegancji i wytrzymałości. Jej konstrukcja zapewnia dużą żywotność w warunkach intensywnego użytkowania, dlatego jest idealnym wyborem dla dużych tarasów i instalacji komercyjnych. Rozkładane ramiona markizy są zamocowane na aluminiowych uchwytach o specjalnej konstrukcji wykonanych metodą obróbki numerycznej. Zastosowanie w konstrukcji ramion markizy łańcucha Fleyer'a w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewnia niezawodne, wieloletnie działanie.

MARKIZA SILVER PLUS
Silver Plus jest to markiza o lekkiej konstrukcji, co czyni ją bardzo ekonomicznym rozwiązaniem do zacieniania tarasów i balkonów średniej wielkości. Rozkładane ramiona markizy, wykonane ze specjalnego stopu aluminium, są zamocowane na uchwytach wykonanych metodą obróbki numerycznej. Łańcuch Fleyer'a zastosowany w przegubach sprawia, że są one wytrzymałe i trwałe.

Markizy zewnętrzne

markizy łódź
Markizy
markizy zgierz
Markizy
łódź markizy
Markizy
markizy andrespol
Markizy